ثبت نام در سایت

برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید.

نام کاربری:   
رمز عبور:     
کد معرف:    
  • ایمیل شما هرگز در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.
  • هر زمان که بخواهید مي توانيد عضويت خود را لغو کنيد.

سوالات متداول در خصوص نحوه آموزش آنلاین زبان

چگونه باید ثبت نام کنم تا ایمیلهای زبان افزا برایم ارسال گردد؟

از طریق ثبت نام سریع میتوانید فقط با وارد نمودن ایمیل خود ثبت نام نمایید. از آن پس سیستم شما را به صورت پیش فرض یک زبان آموز مبتدی فرض کرده و تعداد 4 کلمه در هر ایمیل به مدت یکماه برایتان ارسال میکند.

چگونه می توانیم تعداد کلمات، سطح کلمات و یا منبع درسی را تغییر داد؟

در ابتدای ثبت نام شما در زبان افزا ایمیلی حاوی پیام خوش آمد گویی برای شما ارسال می گردد که در آن لینکی برای تشکیل پرونده آموزشی وجود دارد. از طریق آن لینک میتوانید کلیه مشخصات خود را در پرونده آموزشی خود تغییر دهید. اگر آن ایمیل را از دست داده اید در کلیه ایمیلهای آموزشی بعدی نیز لینک پرونده آموزشی در انتهای ایمیل برای شما ارسال میگردد که از آن طریق میتوانید اقدام فرمایید.

ثبت نام کرده ام ولی ایمیلی برایم ارسال نشده است، چرا؟

امکان عدم ارسال ایمیل وجود ندارد، لکن ممکن است ایمیل ارسالی از سوی سایت زبان افزا توسط میزبان ایمیل هرزنامه شناخته شده و ایمیل در فولدر Spam و یا junk قرار گیرد. که باید ایمیل را پیدا نموده و از دکمه  not spam استفاده نمایید و یا آدرس ارسال کننده ایمیل را به لیست کانتکت های خود اضافه نمایید.
برخی از زبان آموزان از ایمیل های شرکتی و یا دانشگاهی استفاده می کنند که اکثریت این ایمیل ها مشکلی در دریافت ندارند ولی برخی از شرکت ها نسبت به دریافت ایمیل های ناشناخته ممانعت نموده و امکان ارسال ایمیل به مخاطب را نمی دهند. این افراد باید از اکانت های دیگر خود استفاده نمایند.

چگونه می توان تلفظ کلمات را شنید؟

هر کلمه ارسالی دارای فونتیک است که همراه با آن کلمه ارسال می گردد، زبان آموزان محترم می توانند از طریق راهنمای تلفظ که لینک آن نیز در کنار فونتیک قراردارد تلفظ کلمه را تشخیص دهند.

برای شنیدن آوای تلفظ کلمات باید روی کلمه مورد نظر در ایمیل خود کلیک کرده و وارد صفحه مخصوص کلمه مورد نظر شوید، سپس روی علامت اسپیکر که در کنار کلمه قرارداده شده است کلیک نمایید. قبل از آن از روشن بودن اسپیکر خود مطمئن شوید.

روی اسپیکر کلیک می کنم ولی صدایی شنیده نمی شود، چه باید کرد؟

تنظیمات هریک از مرورگرها با هم متفاوت می باشد که این تنظیمات بسته به نوع و یا ورژن مرورگر می تواند تغییر کند، در اینگونه موارد آدرس صفحه کلمه را کپی کرده و با استفاده از یک مرورگر دیگر این کار را انجام دهید.

عموما این مشکل مربوط به مرورگر  IE  یا Internet Explorer  می باشد که شما می توانید از طریق مرورگرهای دیگر مثل

 Fire Fox و یا Google Chrome  استفاده نمایید.      

چرا ایمیل های زبان افزا هر روز و به طور مرتب برای من ارسال نمی گردد؟

سیستم به گونه ای طراحی گردیده که اگر زبان آموز روی دکمه خوانده شد کلیک کند، حتما ایمیل روز بعد ارسال می گردد. لذا ممکن است زبان آموز به صورت سهوی ایمیل را از نظر نگذرانده و یا پاک نماید همچنین امکان دارد ایمیل اسپم شده باشد. در تمامی این موارد زبان آموز باید ایمیل را پیدا کرده و روی دکمه خوانده شد کلیک کند. در صورت عدم دسترسی به ایمیل های قبلی باید منتظر ایمیل های یادآوری زبان افزا باشد که در آن ها لینک خوانده شد برای زبان آموز قرارداده شده است.

برخی از کلمات ارسالی را من از قبل بلد بوده ام و نمی خواهم برایم تکرار شود، چکار کنم؟

شما می توانید با کلیک بر روی کلمه مورد نظر که برای شما ارسال گردیده به صفحه کلمه مورد نظر رفته و با کلیک بر روی دکمه خروج از سیکل تکرار از تکرار کلمه جلوگیری کنید. ولی در نظر داشته باشید که اگر کلمه مذکور در حافظه بلند مدت شما حک نشده باشد فرآیند یادگیری شما دچار اختلال گردیده و سیستم زبان افزا برای شما ناکارآمد می گردد. نگران کندی پیشرفت خود نباشید کند حرکت کردن بهتر از حرکت نکردن و یا اشتباه حرکت کردن است. هرچند در آینده با رونمایی از دیگر منابع شما می توانید تعداد کلمات بیشتری را درخواست نمایید و زبان آموزانی که می خواهند وقت بیشتری را صرف نمایند می توانند در یک زمان از دو منبع درسی استفاده نمایند.

امکان ارسال کلمات از زبان های دیگر نیز هست؟

زبان افزا برنامه های توسعه ای زیادی را پیش رو دارد که از هر یک در زمان خود بهره برداری خواهد گردید. از آن جمله می توان به آموزش زبان های رایج دیگر نام برد.

چطور می تونم ایمیل های تافل رو دریافت کنم؟

درصورت تکمیل پرونده آموزشی، از قسمت ورود در صفحه اصلی با استفاده از کلمه عبور خود وارد شده و دکمه تغییر تنظمات را کلیک نموده و منبع آموزشی تافل را نتخاب نمایید.
در صورت عدم تکمیل پرونده آموزشی درانتهای همه ایمیلهای ارسال لینک تکمیل پرونده آموزشی شما تعبیه شده است که میتوانید از آن طریق نسبت به تشکیل پرونده آموزشی خود اقدام نموده و منابع دیگر آموزشی را انتخاب نمایید.

چگونه میتوانیم از خدمات آموزش پیامکی استفاده کنیم؟

اگر قبلا اقدام به تکمیل پرونده آموزشی نموده اید، از طریق آدرس ایمیل و پسورد خود وارد پرونده آموزشی خود شوید. اگر هم تا کنون پرونده آموزشی خود را تشکیل نداده اید از طریق لینک موجود در ایمیلهای ارسالی خود اقدام به تشکیل پرونده آموزشی نموده به طریق فوق وارد پرونده آموزشی گردید.
پس از ورود به پرونده آموزشی خود، روی لینک فعال سازی پیامک کلیک نموده سپس شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و منبع آموزشی مورد درخواست و همچنین مدت زمان ارسال پیامک را تعیین فرمایید، پس از پرداخت الکترونیکی میتوانید از خدمات آموزشی زبان افزا از طریق پیامک بهره مند گردید.
برای پرداخت الکترونیکی و ثبت نام داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب به همراه رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) ضروریست.
خدمات آموزشی زبان افزا از طریق پیامک در برگیرنده کلیه سطوح آموزشی بوده و شما می توانید برای فرزندان خود نیز از این خدمات استفاده فرمایید. کلیه سطوح از مقدماتی و پایه های آموزشی دبیرستان تا لغات ضروری آزمون تافل و آیلتس.
محتوای پیامکها شامل سه واژه انگلیسی به همراه معانی آن برای هر روز می باشد.   
هر روز یک پیامک راس ساعت تعیین شده از جانب شما برای شما ارسال می گردد.

چگونه میتوانم آدرس ایمیل خود را در سایت زبان افزا تغییر دهم

از طریق ایمیل فعلی خود یک ایمیل با موضوع "تغییر آدرس ایمیل" به آدرس info@ZabanAfza.com ارسال نمایید. درون متن ایمیل ارسالی آدرس ایمیل جدید را ذکر کنید.

به زبان آموزان سایت زبان افزا بپیوندید و با ارسال نظرات خود ما را در ارائه هرچه پربارتر خدماتمان یاری فرمایید.   راهنمای ثبت نام در سایت